معرفی طرح مشتریان وفادار

introduction بانک پاسارگاد با رویکردی متفاوت و بدیع در جهت ایجاد یک بانک ملی در سطح کشور و با فعالیت های بین المللی در افق بزرگ ترین بانک منطقه ای و با آرمان دستیابی به جایگاه رفیع یکی از 500 شرکت برتر دنیا، با ماموریت های اصلی جذب سرمایه و اندوخته های پولی مردم و بکار گیری آن در تامین مالی بخش های مختلف اقتصادی، فعالیت و مشارکت در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور و ارائه خدمات نوین بانکی به مردم با دقت، سرعت، سهولت و به منظور رفاه حال و صرفه جویی در اوقات مشتریان گرامی در سال 1384 آغاز به کار نمود.

با اتکا به الطاف الهی و با عنایت به استقبال بی نظیر شما مشتریان فهیم و گرامی از بانک پاسارگاد و با هدف توسعه فعالیت ها و افزایش خدمت رسانی به هموطنان عزیز سرمایه اولیه بانک طی 9 سال فعالیت از 3،500 میلیارد ریال به 30,000 میلیارد ریال افزایش یافته و در حال حاضر جایگاه اولین بانک کشور را به لحاظ میزان سرمایه اسمی در اختیار دارد.

بدون تردید دستیابی به این میزان از موفقیت های ملی و بین المللی در دوران کوتاه مدت فعالیت بانک تنها در پرتو الطاف بی کران الهی و با پشتیبانی و حمایت بی دریغ مشتریان وفادار، ارزشمند و فهیم بانک حاصل گردیده است.

از این رو بانک پاسارگاد با هدف ارج گذاری به اعتماد و همراهی شما مشتریان عزیز، به ویژه مشتریان خاص و وفادار و با عنایت به راه اندازی باشگاه مشتریان پاسارگاد اقدام به ایجاد نظام امتیاز دهی متناسب با میزان تعامل ایشان با بانک نموده است.

این باشگاه شبکه اجتماعی گسترده ای متشکل از ذینفعان گروه مالی به ویژه مشتریان وفادار بانک است که با شعار تعالی مشترک برای همه ذینفعان شکل گرفته است.

باشگاه مشتریان پاسارگاد گامی دیگر برای گذر از شعار "حق با مشتری است" و عینیت بخشیدن به شعار "مشتری ذات بانک است" می باشد که یکی از مهمترین اهداف بانک پاسارگاد محسوب می گردد. اهم عوامل موثر بر افزایش امتیاز هر مشتری عبارت است از :

ردیف نوع عملیات
1 موجودی انواع سپرده های سرمایه گذاری
2 تراکنش های حساب های کارت
3 تراکنش های بانکداری مجازی
4 میزان استفاده از کارت های اعتباری
5 دریافت تسهیلات و ایفای به موقع تعهدات
6 تعداد و مبلغ ضمانت نامه های صادره
7 گشایش اعتبارات اسنادی
8 سابقه فعالیت با بانک
9 عدم وجود چک برگشتی و ...
بر اساس معیار های موجود در جدول فوق مشتریان به چهار گروه فرین، زرین، سیمین و بلورین طبقه بندی شده اند.


شرایط و ضوابط مربوط به طبقه بندی اعضای باشگاه

1- کلیه مشتریان با افتتاح سپرده نزد یکی از شعبه های بانک پاسارگاد عضو باشگاه مشتریان پاسارگاد خواهند شد و در طبقه بلورین قرار می گیرند.
2- برای کلیه اعضای سیمین، زرین و فرین کارت های عضویت در باشگاه صادر می گردد.
3- در پایان هر دوره با محاسبه امتیاز تجمیعی درصورتیکه مشتری امتیاز لازم جهت ورود به رده بالاتر را به دست آورده باشد این انتقال انجام می شود.
4- نظر به اینکه امتیازات اعضا به صورت تجمیعی محاسبه می گردد در پایان هر دوره به حداقل امتیاز اولیه هر طبقه که ملاک اصلی طبقه بندی اعضای باشگاه می باشد به میزان حداقل امتیاز کسب شده طی دوره اضافه خواهد شد. بدیهی است امتیاز اولیه مشتریان جدید صفر منظور می گردد.
5- هر سال در سه مرتبه سطح بندی مجدد اعضا صورت می پذیرد. این سطح بندی در تاریخ های 31 تیر ، 30 آبان و 29 اسفند انجام خواهد گرفت بدیهی است علاوه بر امتیاز کسب شده در تاریخ های فوق ، مانده حساب مشتری میبایست حداقل کف موجودی مربوط به هر رده باشگاه را در طول دوره ارزیابی دارا باشد.


خدمات باشگاه مشتریان پاسارگاد

این خدمات شامل خدمات تکریم و خدمات ویژه رفاهی می باشد .
خدمات تکریم شامل سرویس دهی ویژه خدمات بانکی در شعب بانک پاسارگاد به اعضا باشگاه مشتریان پاسارگاد به شرح ذیل می باشد .

خدمات تکریم
  • سرویس دهی خارج از صف و بدون نوبت در کلیه شعبه های بانک
  • عدم نیاز به ارائه دفترچه بانکی به هنگام حضور در شعبه
  • پیگیری امور بانکی توسط روسای شعبه ها و بانکداران ارشد
  • ارائه خدمات صندوق های امانی
  • خدمات صدور و ارائه چک های بانکی و بین بانکی
  • عدم دریافت کارمزد برخی خدمات بانکی
  • افزایش سقف انتقال وجه از طریق اینترنت
  • و ...


خدمات ویژه رفاهی
خدمات ویژه رفاهی شامل استفاده از خدمات دوره ای ارایه شده از طرف باشگاه به اعضا محترم ،اعطای هدایای ریالی با توجه به رده بندی اعضا در ابتدای هر دوره ، استفاده از خدمات ویژه مسافرتی و فرودگاهی شامل انجام کلیه تشریفات فرودگاهی درجایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، رزرو و اجاره خودرو با شرایط ویژه در دبی مخصوص اعضا باشگاه مشتریان ، ارسال پیامک های ویژه و ارسال هدایای ویژه بر حسب مناسبت های مختلف می باشد.

کلیه اعضا محترم باشگاه و مشتریان محترم بانک پاسارگاد جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند با مرکز تماس باشگاه مشتریان با شماره 82890 (داخلی 3 )تماس حاصل نمایید.

اعضا محترم باشگاه می بایست جهت انجام کلیه امور مربوط به رزرو خدمات در جایگاه اختصاصی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و همچنین اجاره خودرو در دبی با مرکز تماس باشگاه هماهنگی لازم را به عمل آورند.

©2016 club.bankpasargad.com